Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2024, 13:40

autor: Kamil Kleszyk

Dobre wieści dla polskich fanów Senua's Saga: Hellblade 2. Twórcy ujawnili listę wersji językowych

Nadchodzące Senua’s Saga: Hellblade II będzie dostępne również w naszym ojczystym języku. Polscy gracze mają powody do zadowolenia.

Źródło fot. Xbox Game Studios / Pixabay, bodkins18
i

Premiera Senua’s Saga: Hellblade II zbliża się wielkimi krokami, dlatego studio Ninja Theory dzieli się kolejnymi szczegółami na temat wyczekiwanej przygodowej gry akcji. Nowe wieści dotyczą wersji językowych i ucieszą fanów serii z Polski. Na liście znalazła się bowiem rodzima lokalizacja.

Informacja o tym, że Hellblade II będzie obsługiwać nasz język, pojawiła się na zaktualizowanej przez twórców karcie gry na Steamie. Mowa tu o lokalizacji kinowej, czyli z napisami. Dubbing dostępny będzie jedynie w języku angielskim.

Zgodnie z podanymi jakiś czas temu przez deweloperów informacjami, wśród dostępnych wydań znajdzie się także wersja islandzka.

Polskie tłumaczenie to bez wątpienia dobra informacja dla rodzimych graczy. Czy jednak ta uprzejmość ze strony twórców zatrze złe wrażenie wywołane doniesieniami o tym, że gra będzie działać wyłącznie w 30 klatkach na sekundę?

Senua's Saga: Hellblade II zmierza na pecety oraz konsole Xbox Series S i Xbox Series X. Gra ukaże się 21 maja tego roku tylko w wersji cyfrowej. Produkcja dostępna będzie także w ramach abonamentu Game Pass. Jej cena wyniesie 49,99 dolarów (ok. 202 zł), a czas ukończenia będzie podobny jak w przypadku cześci pierwszej (od 7,5 do 9 godzin).

  1. Senua’s Saga: Hellblade II – karta gry na Steamie

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej